start :: szukaj :: mapa strony   

Nasza załoga rajdowa w składzie Michał Flajszer - Grzegorz Borowiczka zajęła 9. miejsce w II Eliminacji Pucharu Toyoty ANWA która odbyła się 20.maja 2007 roku w Krakowie.

O firmie


    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe DELTA powstało w 2000 roku jako firma prywatna zaczynając od produkcji odzieży roboczej i ochronnej podobnie jak najbardziej renomowane marki wyrobów jeansowych.
W 2002 roku rozpoczęliśmy produkcję pierwszych spodni sztruksowych. Nasze wyroby ukazały się na rynku pod nazwą Power Star, którą to utrzymujemy do dnia dzisiejszego i w dalszym ciągu rozwijamy jej wizerunek. Ergonomia, dobry krój, ciekawe wzornictwo i kolorystyka spowodowały, że kontynuowaliśmy produkcję, rozszerzając rodzaje używanych tkanin (jeans, bawełna,...). Całość produkcji skupiała się wokół kolekcji męskich.


    W 2005 roku rozpoczęliśmy prace nad ukształtowaniem oferty skierowanej do nowej, żeńskiej części odbiorców. W wyniku tych prac powstało kilka modeli spodni, żakietów, kurtek i spódnic, z których to po wstępnych konsultacjach rynkowych wyłoniła się kolekcja, którą pragniemy zaprezentować w sezonie 2006. W kolekcji tej dominują dwa zasadnicze kierunki kolorystyczne: klasyczne indygo jeans oraz czerń. Kolory te poprzez szereg zabiegów dekatyzacyjnych oraz procesów postarzania dają bardzo nowatorskie i odważne efekty, które dodatkowo umożliwiają zmianę barwy od ciemno- do jasnoniebieskich oraz od głębokiej czerni do różnych odcieni szarości.


    Firmę tworzy zespół ambitnych ludzi, który jest fuzją doświadczenia i młodości. Ilość zatrudnionych osób zwiększa się systematycznie w postępie liniowym w przeciągu kolejnych lat działalności firmy.
W obecnej sytuacji rynkowej chcemy znaleźć swoją niszę poprzez tworzenie wyrobów o nowoczesnym wzornictwie z dobrej jakości tkanin. Jest to propozycja dla osób chcących się modnie ubierać za stosunkowo niewielkie pieniądze. Nie ma tu oczywiście mowy o próbie konkurencji cenowej z szerokim napływem odzieży azjatyckiej. Nasza oferta stanowi złoty środek pomiędzy drogimi, markowymi produktami wysokiej jakości a tanim o niskiej jakości azjatyckim imporcie.


    W przeciwieństwie do innych "wielkich" firm produkujemy w Polsce tworząc nowe miejsca pracy, które dają poczucie bezpieczeństwa wielu polskim rodzinom.


 

Copyright © 2007 Power Star Jeans. All rights reservedProjekt i wykonanie: luk.pl